BELLONADAN YENİ PLATINYUM SERİSİ JE’ TAIME ve SERENAD SERİSİ LOVE WINS!

            Sn. Bayilerimiz,
    Bellona markamızda 2019 Yılı Sevgililer Gününe yönelik tasarlanarak serimize dâhil edilen PLATINYUM serisi JE’ TAIME ve SERENAD serisi LOVE WINS isimli yeni desenlerimiz ve bu desenlere konsept çalışılan Trendhome serisi dekoratif kırlentlerin bilgilendirmesi bilgilerinize sunulmuştur.
    14 Şubat Sevgililer Gününün oluşturacağı satış potansiyelinin markamız adına iyi değerlendirilmesi amacı ile çalışmaları tamamlanan ürünlerimizin önümüzdeki hafta itibari ile sevklerine başlanacaktır.
    Sevgililer gününe özel çalışmalar olması sebebi ile de serimizdeki nevresim takımlarından farklı olarak karton kutu ambalaj, karton çanta ve not kartı çalışmaları yapılarak ürün sunumları zenginleştirilmiştir. Ayrıca desenlerimize konsept olarak hazırlanan Trendhome serisi kırlent çalışmaları, sunumların zenginleştirilmesi ve mağazalarda farkındalık oluşturması adına reyonlarımıza hareketlilik sağlayacaktır.
    Gerek Sevgililer Günü çalışmalarının gerekse markamızın ev tekstili yüzünün yansıtılacağı Basın ilanı ve TV reklamı ile satışlar desteklenecektir. Sosyal Medya aracılığı ile de pek çok mecrada ürün tanıtımları yapılacaktır. 2019 yılı Sevgililer Günü ürün koleksiyonumuzun, mağazalarda uygun mekânlarda teşhir edilmesi, reklamlardaki algının mağazalarda da oluşturulması için teşhire çıkarılması, stok yeterliliğinin sağlanması, ürüne özel alanlar oluşturulması hususunda ilgililerin dikkatlerinin çekilmesi gerekmektedir.
Bu çalışmalar sonrasında mağazalarda oluşacak yoğun tüketici trafiğini fırsata çevirmek, bu özel günü en etkin şekilde değerlendirmek ve mağaza vitrinlerinin ve ev tekstili teşhirlerinin düzenlenmesi önem arz etmektedir.

    Saygılarımızla